Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  105,60 zł , zmiana od tamtej pory: 12,97%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
ale bzdury
hegemonia bez brics ,
byl taki pomysl na sdr-y ale wtedy taki nowy pieniadz bylby oparty o kilka walut w koszyku
brics nie zaakceptuje sdra bez ich walut a sdr bez nich jest wart tyle co dolar a dolar obecnie jest wypierany z transakcji w surowcach przez waluty brics
co chwila masz komunikat że kolejne panstwa przestaja sie rozliczac w dolarze tylko w mediach nie jest o tym głosno bo cenzura czuwa ale brics robi swoje bo co wilki obchodzi co mówia o nich owce

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,38% 119,30 2022-11-30 13:52:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.