Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  130,80 zł , zmiana od tamtej pory: -12,84%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-30 o godz. 11:51 ~hukers napisał(a):
> spadli , ulica sprzedala tanio akcje, pozamykala nisko elki i nie mieli z kim grac to teraz musza nagonic czyli wracaja do wzrostow zeby zanecic by ulica wrocila , kupila akcje i otworzyla dlugie pozycje
>

Wydaje się, że teraz jest moment rozstrzygający na sp i ndx? Jak widzisz w najbliższym czasie, czy tu dalsze spadki się szykuja czy podwójne dno jakieś odreagowanie w górę?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 0,40% 114,00 2022-08-16 12:00:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.