Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  136,75 zł , zmiana od tamtej pory: -35,90%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
smieci tzn krypto
one sa warte 0 bo nie sa na niczym oparte

rentownosc skarbowek w europie rosnie, boja sie ze bankruty upadna, poza ebc nikt tych smieci nie kupuje
ponic ma byc intwerwencja
jedyna interwencja jaka ebc moze zrobic to skupic te smieci z rynku

pismaki pisza że interwencja wzmocni euro a wykres edka mowi co onnego w dlugim terminie
chodzi o to że zwyciezca ma byc dolar bo taki jest plan i trynd od nastu lat, na koncu balaganu ma zostac tylko dolar ktory wykupi innych za centy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,91% 87,66 2022-09-30 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.