Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  137,35 zł , zmiana od tamtej pory: -36,18%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
trzymaja rope i gaz wysoko żeby inflacja byla wysoka co uzasadnia zaciesnienie monetarne
zwykle akcja wtedy pekała a surowiec dopiero jakis czas po niej

zastanawiam sie czy najpierw bedzie dolek na wigu a dopiero potem pieniadze na odbudowe

wakacje kredytowe dla kazdego to gorzej dla bankow bo wazniejsze dla ich wyceny sa ich zyski niz kondycja gospodarki tzn. jezeli gospodarka sie zawali ale bank jest pod ochroną to pal licho te gospodarke

smieciowaluty sa warte 0 a jak ktos zajal krotkie u gory to moze je trzymac az to spadnie do 0

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 3,91% 87,66 2022-09-30 17:01:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.