Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  135,30 zł , zmiana od tamtej pory: -21,51%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
nigdy nic nie zkladaj co zrobi rzad czy fed ,
pamietaj że gruby portfel nie gra w ciemno , nie bawi sie w zgadywanie ,
oni musza byc pewni ze zarobia i czekaja na decyzje tamtych
jesli decyzja ustawia mocny fundament to obstawiaja bo wiedomo w ktorą strone pojdzie

jak popatrzysz na wykres i naniesiesz na niego decyzje to ci jasno wyjdzie dlaczego wykres zrobil to czy tamto i w dlugim terminie mogles zarobic ,
tu nie trzeba sie spieszyc czy wyprzedzac decyzje , jezeli w marcu 2020 fed zaczal drukowac to otwoerasz dluga, potem bodajze w pazdzierniku 2021 zaczal zmniejszac dodoruk , zamykasz pozycje i teraz zobacz ile bylo do zarobienia
i po co sie szarpac jak pieniadz lezal na ziemi i wystarczylo go podniesc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,34% 106,20 2022-08-18 17:04:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.