Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  129,40 zł , zmiana od tamtej pory: -17,93%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
rentownosc 10 latek za woda wynosi 3% a pinokio ma stope na 0,75% co oznacza że udaje greka
gazownia podpisala kontrakt ze spolka stamtad na 27 rok , a my potrzebujemy gaz na teraz , rzad sie wyzywi a kowalski zaplaci 2x drozej a biznes 5x
nie wiem czy jestescie swiadomi ze przez rok gaz w taryfie dla biznesu zdrozal 6x, wszystko w imie uniezaleznienia sie od rosji

dlugo jeszcze beda ciagnac te farse gdzie dj jest tylko 12% od ath ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,34% 106,20 2022-08-18 17:04:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.