Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  122,85 zł , zmiana od tamtej pory: -8,83%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
stanieją i nieruchomosci przy zakreconym kurku
a kiedy odkreca kurek to skad mam wiedziec

zacisnieja polityke monetarna jakby nie patrzec wiec lepiej nie kupowac towarow ktore zdrozaly juz 50% w rok

edek spada i jest najnizej od kilku lat dlatego ten facet z ebc co sie nazywa jak te muszle klosetowe wie co sie swieci i wychodzi spod kamienia straszyc że bedzie stal na strazy euro zeby czasem nie spadlo bo europa wtedy bedzie importowac inflacje
a to że on to teraz mowi oznacza że kurs edka jest przesądzony i nic jego gledzenie nie pomoze
jak oni nie walcza z inflacja tylko ona sama rozbija sie o sciane a oni dopiero w sierpniu chcieli dac podwyzke toż to śmiech
ten od klosetu spuscil właśnie edka w kloset

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -1,28% 112,00 2022-08-10 15:22:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.