Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  119,20 zł , zmiana od tamtej pory: -12,88%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
Wśród moich znajomych jest wstrzymanie wszelkich budów i oczekiwanie co dalej, chyba że ktos już ma wykonczeniowke. Myslisz że jest szansa że te materiały budowlane i nieruchomości stanieją ? Lepiej wrzucić kasę na lokatę 6%i poczekać na obniżenie cen? To schładzanie akcji to jednak może być bessa tylko płytsza niż powinna być. Nasz WIG20 nieźle stracił i pytanie czy to może być dołek w tym cyklu ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,21% 103,85 2022-08-19 10:48:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.