Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  122,25 zł , zmiana od tamtej pory: -7,12%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
jak chcesz siedziec caly czas przed monitorem to graj z nim , ga na pojedynczych spolkach skonczy sie katastrofa bo one nie musza sie zachowywac jak indeks na danej gieldzie a nawet ten indeks nie musi sie zachowywac jak indeks na gieldzie w centrali gdzie fundament jest jasny
rynek obligacji gdy nie drukuja ustawiany jest przez rynek czyli jak ebc przestal skupowac niemieckie bundy to one od razu zlecialy
na pytanie jak grac: jak rynek max wykupiony to krotko a jak max wyprzedany to dlugo
jak wiesz ze fundament na spadki ale ruch juz poszedl i rynek wyprzedany to bron boze przed krótką i vice versa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,03% 113,55 2022-08-12 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.