Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  133,40 zł , zmiana od tamtej pory: -14,47%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
Ciekawe spostrzeżenie odnośnie obligacji korporacyjnych:
"Corporate bonds now falling as much as they did in the March 2020 crash. Back then, the Fed was forced to step in. This time, all we hear is the opposite. If this decline continues, either the tightening cycle will need to be reversed or we're about to see some real issues."

https://twitter.com/TaviCosta/status/1522266073306869760?cxt=HHwWgMCtkbW7lqAqAAAA

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM 0,48% 114,10 2022-08-16 15:04:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.