Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  141,75 zł , zmiana od tamtej pory: -26,74%

Re: fundament nijaki , pinokio myli trop, wiem ale nie powiem

Zgłoś do moderatora
prezes nbp jako jedyny na swiecie chyba robi cokolwiek by zatrzymac inflacje
jako chyb jedyny bo wysokosc naszej stopy powoduje zmniejszenie akcji kredytowej bo wzrosly raty kredytow ale pinokio z tymi swoimi 0,75% to co on , nic nie robi , o ile wzrosla tam rata? smieszne pre groszy

ja mysle że po wczorajszej decyzji to nasz prezes wstrzyma kolejne podwyzki bo juz wie że nie wpisuje sie w schemat zachodu ktory puszcil inflacje samopas i nic z tym nie zamierza zrobic a nasz prezes nadto sie wychilil ze stopami , on myslal ze idzie zaciesnienie na zachodzie a teraz sie okazalo że to sciema

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,21% 103,85 2022-08-19 10:50:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.