Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,75 zł , zmiana od tamtej pory: -51,04%

Re: FREE FLOAT 22% ! TYLKO ! OGROMNA OKAZJA DO ZAROBKU!

Zgłoś do moderatora
Chyba mało jeszcze na giełdzie widziałeś .Przejżyj wykresy a tak dla przykładu wybiorę kilka i podam :groklin AtH 140 zł ,petrol , skotan ,Bioton, teraz dołączy biomedlublin jak wruci na 1 zł .NIE PISZE TEGO ZŁOŚLIWIE ,ALE TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ UCINAĆ STRATY .Groclin kiedyś sam miałem po 60 spadł na 35 chyba i po 1,5 roku trzymania opchnełem po 60 .Miałem farta

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COLUMBUS 6,49% 8,20 2022-05-27 17:04:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.