Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,55 zł , zmiana od tamtej pory: 59,79%

Re: Food Truck 27 500 egz sprzedane w 11 dni SUPER !

Zgłoś do moderatora
gracze podsuwają mega dużo pomysłów do rozbudowy gry - dużo więcej niż przy GSS - tak naprawdę wydanie Food Trucka to jak wczesny dostęp tylko w pełnej cenie -teraz widać co gracze sądzą o grze i w jakim kierunku ma iść dalsza rozbudowa gry

ta gra to kolejny sukces DRAGO i zebranie bardzo cennych doświadczeń na przyszłość = DRAGO to sprawna maszyna do zarabiania kasy na coraz większych poziomach - gry zwaracja się bardzo szybko i pięknie zarabiają !!!

Winter zanosi sie na dużo lepsza premierę od FTS - wielu tu się zdziwi !!! a to już za niedługo !!!

steam to nie jedyna platforma sprzedaży wieć ilość sprzedanych egz. jest większa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 5,82% 60,00 2023-01-27 16:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.