Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,11 zł , zmiana od tamtej pory: -16,94%

Re: Flippin_Kaktus i pare przemyśleń

Zgłoś do moderatora
PCK???
Nikt o rozsądnych zmysłach nie wychodzi z jakiejkolwiek inwestycji PKC tylko wcześniej rozgrywa pozycje jeśli planuje je zamknąć.
Przestań pisać glupoty.
A tu możesz puszczać pkc nawet dziś a mój klopot akcje zbierane do 12gr od początku roku w mikro pakietach, puszczaj pkc zobaczysz co będzie.bo widać że nie było cie przy rozgrywaniu pod 24.II i wcześniej.
Teraz nie wzrosnie a dlaczego to było myśleć to byś wiedział, sypać. Może 10gr na ochłodę

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,09 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.