Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -28,81%

Re: FL Technics otwiera stację Maintenance trzecia linia w Gruzji

Zgłoś do moderatora
Henan Civil Aviation Development and Investment Company ( "HNCA) zapewni finansowanie chińskich banków zakup szesnastu samolotów , które AviaAM Leasing finansowy Chiny wydzierżawi - Aeroflot Russian Airlines.
Ja to rozumiem tak HNCA zapewni finansowanie i poniesie koszt kredytu liczmy 3,5 % Avia zapewni obsługę techniczna i naprawy poniesie koszt 3,5% i zostaje rzeczywiście na czysto 5% dla Avia Chiny i tu sie zgadzam że Aviaam ma 51 % udział więć zysk wychodzi 80 mln PLN rocznie . Pozdrawiam .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.