Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,90 zł , zmiana od tamtej pory: -28,81%

Re: FL Technics otwiera stację Maintenance trzecia linia w Gruzji

Zgłoś do moderatora
Mamy kilka wzmianek prezesa że na leasingu jest marża 12 % . Również w artykule http://www.aircraftleasing.ie/news/Chinese%20Leasing/
Napęd przez chińskich banki i innych inwestorów którzy stawiaja duże pieniądze na firmy leasingowe nie dziwi, ponieważ leasing samolotu może być o wiele bardziej opłacalne niż samo posiadanie lini lotniczej . Bloomberg mówi marże operacyjne w AerCap Holdings, największy leasingodawca na świecie, uśrednione wynoszą 34% w ciągu ostatnich trzech lat."
więc możemy przyjąć 11,5 % marżę roczną . Chińczycy pożyczją Amerykanom miliardy a oprecentowanie amerykańskich obligacji 2,45% .Więc możemy przyjąć 11,5% minus 2,5 % zostaje 9% to byłyby przychody z leasingu . Napewno trzeba odjąc 4% na utrzymanie i konserwacja tej floty i zostaje 5% razy 800 mln USD daje nam 40 mln USD ponieważ Avia ma 51% to połowa z tego dla Avii zostaje 20 mln USD
To 20 mln USD na 4 Q , to kwartalnie mamy 5mln USD a to daje 20 mln PLN dodatkowego zysku co kwartał .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.