Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,98 zł , zmiana od tamtej pory: -29,77%

Re: FL Technics otwiera stację Maintenance trzecia linia w Gruzji

Zgłoś do moderatora
Odkupiłem bo raport za tydzień a raport będzie dobry , a patrząc przyszłościowo przeglądnąłem trochę artykułów i wygląda na to że Avia moźe wypłacić wysoką dywidendę bo kasa na flotę ma zapewnić HNCA a Avia ma tylko leasingować a oprócz leasingowania będzie mogła jeszcze pośredniczyć w sprzedaży samolotów wymienianych na nowe w Aeroflocie jak było to w tym roku . A poniewaz protokół został podpisany w Chinach to wygląda że Aeroflota traktuje to poważnie .

Protokół został podpisany na początku grudnia, stolicy chińskiej prowincji Henan - Zhengzhou. Niniejszym strony potwierdziły podstawowe warunki współpracy:
Henan Civil Aviation Development and Investment Company ( "HNCA) zapewni finansowanie chińskich banków zakup szesnastu samolotów , które AviaAM Leasing finansowy Chiny wydzierżawi - Aeroflot Russian Airlines.
Wyglądałoby z tego że AVIA NIE POTRZEBUJE GOTÓWKI I WYPŁACI WYSOKĄ DYWIDENDĘ

link
Oprocz tego wg mnie mamy koniec fali 4 które sygnalizuje tworząca się litera " W " a prowadząc linię po dołkach z połowy roku odbiliśmy dzisiaj do tej średnioterminowej lini trendu i nie ma miejsca na spadki , chyba że doszłoby do zmiany trendu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML -10,45% 4,20 2018-07-12 16:28:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.