Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  47,70 zł , zmiana od tamtej pory: 78,20%

Re: Firma żyjąca tylko z dotacji

Zgłoś do moderatora
oj PSIUTA ,,,PSIUTA ,,, TOBIE wszystko się ze mną kojarzy ? na canabisie zauważyłem TWÓJ wpis ,czy to że nie tylko ja zauważam oczywista -oczywistości ,to jest problem ? popatrz na ip. i dodatkowo godzinę ,ale to dobrze że jeszcze ktoś zaczyna rozpoznawać BALONIKA ,podaj ile firma ZAROBIŁA i kiedy wykaże ZYSKI wypracowane nie OTRZYMANE ? no jeszcze ten akjonariat NORWESKI ,,,ha,ha,ha,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PURE -3,63% 85,00 2020-10-22 10:41:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.