Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  234,00 zł , zmiana od tamtej pory: -8,97%

Re: Firma z potencjałem rozwoju na 2021 i 2022

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-28 o godz. 12:19 ~Obserwator napisał(a):
> dzięki za linki panowie

Najpilniejsze zadanie, które będzie stało przed comarchem i asseco to zlecenia ZUS do obsługi nowego przebrzydłego nowego ładu. Nie sądzę żeby angażowano inne firmy bo nie ma czasu na poszukiwanie niż skorzystanie z potencjału tych firm przynajmniej w podstawowym zakresie. Kibicuję obu firmom chociaż bardziej asseco bo połaci godziwe dywidendy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH -4,05% 213,00 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.