Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: 278,38%

Re: Firma się rozwija, a kurs spada

Zgłoś do moderatora
firma ma trzy gałęzie. tfi, consulting i maklerkę. maklerka angażuje najwięcej kapitału. tam jest blisko 50mln gotówki do uwolnienia. spółka w sporym udziale finansuje OTP klientów.

Do tego maklerka nie jest już rentowna i nie będzie, rynek się konsoliduje wiec czas aby sprzedać klientów do dużego DM, uwolnić gotówkę i oddać akcjonariuszom.

Tylko główni nie chcą się podzielić dlatego ważne, aby nasze fundusze które tam są zaczęły walczyć o spółkę i jej majątek.

Wycena jest niska, ale może być jeszcze niższa. wyskok może być w każdej chwili na zasadzie przejęcia coś jak PCM, wezwanie, może ale zakładam na to niewielki szanse.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IPOPEMA 6,06% 4,20 2020-08-10 10:42:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.