Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 3,83%

Re: Finały okazji życia coraz bliżej

Zgłoś do moderatora
Jeśli chodzi o GRX to ObserwatoR zaznaczył ze finał arbitrażu coraz bliżej a do tego dochodzi rownolegle coraz lepsza komunikacja zarządu i tematu Grenlandii. Nie pisał ze 1000% jutro. Co do RNK to wiele razy powtarzał ze to jego inwestycja LT i ze jak spadnie to będzie dokupować nawet kredyt chyba wziął wiec na te 10zl pewnie trzeba będzie poczekać kilka lat choć ObserwatoR to pisał ze we wrześniu się ruszy RNk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -3,56% 1,76 2022-11-29 11:28:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.