Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 8,55%

Re: Finały okazji życia coraz bliżej

Zgłoś do moderatora
 Proszę:

Re: Od jutra wzrosty, koniec korekty i ruchów optymalizacyjnych Autor: ~ObserwatoR [89.64.49.*] 2021-12-28 19:25
Ty może przestań pić! Dla mnie RNK to inwestycja LT, ale pewnie tego nie rozumiesz, jako inwestor covidowy. Kupisz po 3PLN czy będziesz brał dopiero po 10PLN? Tak, tak, pewnie nie kupisz poniżej 2PLN, w sumie nawet się zgodzę.

 Re: Od jutra wzrosty, koniec korekty i ruchów optymalizacyjnych Autor: ~ObserwatoR [89.64.49.*] 2021-12-28 21:08
Ty winieś mieć nick oksymoron. Przypominaj, czekam na te 2zl, dywidendy.

James nie rzuca słów na wiatr.
;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -5,40% 1,84 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.