Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 59,29%

Re: Finały okazji życia coraz bliżej

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-13 o godz. 06:23 ~Dario napisał(a):
> I gdzie ta rakieta? Kapiszon wyszedł...

W sobotę się czegoś spodziewałeś? ;-)
Zmartwię Cię - jutro i w poniedziałek też będzie... kapiszon. ;-)
I ktoś tu pisał o rakiecie?
O ile sobie przypominam, to wręcz przeciwnie - pisałem, że póki co nic się nie stało... jesteśmy co prawda przy górnej linii kanału horyzontalnego 1,50 - 1,70 zł, a właściwie ostatnio zawężonego od dołu do 1,60 zł, ale kurs wciąż z niego nie wyszedł.
Gdy wyjdzie... zauważysz! :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -1,46% 2,70 2024-02-21 09:39:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.