Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,69 zł , zmiana od tamtej pory: 8,55%

Re: Finały okazji życia coraz bliżej

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-12 o godz. 19:25 ~James napisał(a):
> Nie każdy po 2,30 - 3,30?
> ;)

Hmm...
Ta spółka nie potrafi wykształcać spokojnego trendu wzrostowego (Rank nazywany jest wszak spółką nieustającej podaży! :-)) i przy przełożeniu wajchy rośnie zawsze gwałtownie, skokowo, z zaskoczenia i z dużymi wolumenami.
Jednak jak dotąd zawsze po takich zrywach głęboko i męcząco się korygowała, a ostatnio m. in. przez wybuch wojny z głębokością tej korekty po prostu ostro przegięto...
Od dawna twierdziłem natomiast, że nadejdzie taki moment, że tu zaskoczeniem nie będzie gwałtowny wzrost (bo taki z ogromnym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością nastąpi!), ale... brak głębokiej korekty po nim!

Powiedzmy też sobie otwarcie... póki co nie ma żadnego przełomu.
Jak mawia nasz znamienity kolega Stanisław... jest chooojowo, ale stabilnie! :-)
Kurs jest wciąż przy górnej granicy kanału horyzontalnego 1,50 - 1,70 zł z tym, że ostatnio dolna jego granica podniosła się do ok. 1,60 zł, co zwiększa prawdopodobieństwo wybicia górą.
Ostatecznym potwierdzeniem wybicia będzie natomiast wzrost (potwierdzony wolumenami!) wyraźnie powyżej 1,80 zł.
A później... granica 2 zł tylko igraszką będzie...
To wszystko i tak wciąż śmieszne ceny dla spółki z takimi aktywami - właściwie obecną wycenę całej spółki pokrywają jej udziały w Port Popowice... a cała reszta (5 Galerii na czele z Piastów i Chojnicami, Olsztyn, Katowice, Kielce, Piotrków, Duchnów pod Warszawą, Terespol, Lublin, kto wie czy nie Gdynia (?) itd. jest gratis!!!

Także nie wiem James co tam sobie kombinujecie, ale dopóki akcji w docelowych ilościach nie macie to z procesowej ostrożności nie wyjeżdżałbym z twierdzeniem, że 2,30 zł to bardzo drogo. :-)

comtrader

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RANKPROGR -5,40% 1,84 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.