Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -19,25%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-28 o godz. 18:11 ~XX1 napisał(a):
> ale wiadomo giełda to nie apteka.

Gdy przejdziesz obok Katowni a ta między delegaturą NBP a bankiem (tak to ten sam bank w którym nagrywano "Sztos" to dalej idziesz obok byłego Banku Gdańskiego właściwie BIG a wszystko wydzielone z NBP tak samo jak na Sląsku. Tam dalej na Boguszewskiego jest parking i teatr ale właściwie 50 lat był tylko jeden wielki plac bez teatru(to teren byłej synagogi) bo nikt nie odważył się tam cokolwiek budować, w dużej części zaniedbanym Gdańsku. Wyspa Spichrzów to kolejna odsłona...

Z wysokości "Złotych Ogrodów" do Banku NBP masz kilometr i kto poinformował KNF o Amber Gold? w którym banku wpłacono i wypłacano środki a w którym to banku mieli złodzieje konta (BM) na giełdzie?

Idąc z banku Okopową możesz zgubić banknot 20zł i nikt go nie podniesie wg motta "to be or not to be".

https://images91.fotosik.pl/555/589e9d3d3bc147e3.png

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -1,86% 11,58 2022-05-25 11:17:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.