Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -17,09%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
I o masquaade ma czelność pisać 1-szy qglarz rz-plitej. Tu już nikogo nie oqgenisz, dobrze cie pilnuja i z haka szybko nie zejdziesz.
Donb sie na tobie poznał, szkoda, że za wczesniej kupil, ale on rokuje, uczy sie i bedzie coraz lepszy. po twoim skowycie wisielca mozna kupic bilet na koncert zyczen. to wsystko, sanna przed nami forumowicze i zaden prokurator kierunku nie zmieni. najgorse w trakcie dyskontowania, przestrzeni jeszcze cala rozciaglosc. Ha ha, wieszal wilk razy kilka, powiesili wilka! Donb ma klase bo moglby ryc do bolu z qglańca, ale tego nie robi. Ma rodzine i nie watpie, ze kiedys zostanie rentierem.
Cykamy sie najblizszych dni, tyg, m-cy co? Uroily sie we lbie kielbie, a we srode jazda po bandzie i nowe art. w prasie. Multimodal jest skreslony czy ci sie to podoba czy nie, a art jak najbardziej rzetelne. Za to urojenia i omamy nie specjalnie :)))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 3,48% 11,89 2022-05-16 17:04:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.