Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -17,02%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
I jeszcze też ważna rozbudowa Małaszewicze
>Do 1 grudnia CARGOTOR planuje złożyć do MFIPR kompletny wniosek o dofinansowanie projektu na Rzbudowę Parku Logistycznego w Małaszewiczach ,  Następnie po uzyskaniu akceptacji Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, do 19 stycznia 2022 roku wniosek ma zostać formalnie przekazany do CINEA (agencja Komisji Europejskiej)

>Czekamy też na Uchwałę Rady Ministrów, która jest tutaj niezbędna i powinna być w listopadzie lub początkiem grudnia. We wniosku składanym do CINEA potrzebne jest wskazanie źródeł finansowania pozostałej części inwestycji z środków krajowych
Miłego wieczoru

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 0,08% 11,90 2022-05-17 09:34:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.