Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -15,62%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-28 o godz. 16:55 ~jo napisał(a):
> Dzięki wszystko jasne .

Zachód wiedział od października co się szykuje stąd wycofali kasę, uciekli w waluty a NBP od poziomu 4,70 EURPLN broni PLN powoli a EURUSD idealnie wbiło się w przewidziany kurs 1,12..Złoto spadło i dalej ruch boczny.....

Przed kończący rok rallye via virus i wyolbrzymienie zrzucono słabe ręce...

To wszystko ma swój plus: spadły maski i widzimy jacy fałszywi ludzie tu przybywają i jakie są ich intencje...

Widzę oRGR , małą i dużą a najbliższe terminy to 2 grudnia przetarg dla PGE, 7 grudnia lista kandydatów na stanowisko Prezesa & co......

Wątek o zniesieniach Fibonaciego i chciałem wskazać jak perfidnie tu się oszukuje....farma trolli miesza spółkę z błotem bo to nie dyskusja w oparciu o fakty za i przeciw.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,85% 12,10 2022-05-20 17:01:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.