Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -18,83%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
Bełkot wisielca krzyczącego o podstawienie stolika by się odpiął. Masz tu tyle do AT co i nic. AF tym gramy a tam tragedia. Jazda bez trzymanki i kłopoty. Kreski dostałeś przyłóż i decyduj sam. Twój skatol zaśmieca tylko to forum, cuchnie kolejnym wisielcem, który sam się dał opętać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,31% 11,64 2022-05-16 13:51:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.