Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,34 zł , zmiana od tamtej pory: -19,67%

Re: Fibo . . .

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-11-28 o godz. 15:53 ~jo napisał(a):
> ~black944
> Tu poczytaj Qgen ma rację
>
> https://maklerska.pl/ksiegarnia/geometria-fibonacciego-nowe-ujecie/

Przecież ten kłamca na forum tu i innych spółkach sam niedawno pisał:

"np. po zjeździe -33.33% można tak ustawiać kosze"
https://www.bankier.pl/forum/temat_lapanie-dolkow,51107785.html

i właśnie mamy zniesienie 38,2% w Fibonie....straszy ludzi to jego sprawa, ale co do narzędzia kłamie i jak działają, a kłamie bo jest pusty jak Czarna Wołga i wie że w piątek rynek przereagował na maksa jak np EURO Stock ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO -0,26% 11,52 2022-05-27 14:15:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.