Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,91 zł , zmiana od tamtej pory: 1,43%

Re: FFP2 od Nanogroup są już w Biedronkach

Zgłoś do moderatora
Kolejny utalentowany naukowiec nieźle zakpił z Polaków tym razem społem z Sasinem.
Niegdyś uznany naczelny energetyk Sędziszowa społem z Piechocińskim pysznie i gładko kpili z nas sobie na fluidzie. Tam to dopiero było perpetum mobile :):):)
Niestety, takich przykładów można by mnożyć i mnożyć bez końca, ale finał zawsze był 1! - rzesze Polaków obranych z kapitału ich życia... ale co tam ;) przecież tu nie ma próżni! Bohaterowie tych wszystkich skandali zawsze się uwłaszczają pod patronatem ojców narodu!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP -0,40% 4,98 2021-06-11 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.