Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  39,00 zł , zmiana od tamtej pory: -54,62%

Re: Fatalne wyniki , kurs 30 pln

Zgłoś do moderatora
Ehh, nigdy nie bedzie dobrze na tej gieldzie jak inwestowac beda ludzie ktorzy opieraja swoje inwestycje na rekomendacjach. Spolka inwestuje w swoja strategie, rozszerza swoja dzilalnosc, a to ze nie pokazuje wynikow wymyslonych przez analitykow no coz, proponuje zmienic inwestycje na inne "bardziej obiecujace: :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -0,84% 17,70 2021-10-27 12:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.