Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,37 zł , zmiana od tamtej pory: -14,70%

Re: FATALNA FORMACJA - SPADAJACA GWIAZDA NA TYG !

Zgłoś do moderatora
To dobrze że ostrzegają Ci co sprzedali za 42,5. Jak spadnie do 37 to będzie branie aż miło, zarobimy kokosy. Może trafiłeś?. A dywidenda jest ok. Nie wiem jaka formacja była jak 2 tyg temu było po 40 zł, chyba formacja przegrzanego papieru, tak inwestorzy pisali...z niczego 46 się zrobiło. Nie widzę innej opcji, stawiam na PZU a przegram tylko tedy gdy spanikuję.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PZU 2,38% 38,70 2018-07-19 17:00:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl