Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,92 zł , zmiana od tamtej pory: 45,18%

Re: FAJNIE ŻE LESZCZE SAME WIESZAJĄ SIĘ NA HAKACH FUNDY WAM PEWNIE ZA

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-10-03 o godz. 16:46 ~Jdnd napisał(a):
> Pięknie Jestem powieszony na haku od 81 31 000 akcji których nie sprzedam poniżej 160 zł a ty po prostu drętwa kreaturo jesteś kretynem który nie ma akcji jesteś tylko pismakiem i nic więcej nic więcej tutaj nie wniesiesz ani nie regulujesz kursu jesteś po prostu dnem

TYŚ ZAPEWNE DE. BILLL. NY MAKLER NAGANIAJĄCY PRZED UPADKIEM GPW.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KGHM -2,07% 134,90 2023-02-06 17:04:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.