Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,34 zł , zmiana od tamtej pory: -32,52%

Re: fajną broń przekazali Niemcy Ukrainie- strieły z lat 80tych co 4ta

Zgłoś do moderatora
A lewaki popieraja Niemcow Nord strem 2 niech sie obudza Niemcy nivdy im nie dadza niedawno kopalnie i elektrownie chcieli zamknac apeluje lewackie gnidy obudzcie sie puki czas smiejecie sie z Polsmich terytorialsow polkiego rzadu szczury obudzcie sie unia dziala dla interesow Niemiec wiec nie plujcie na swoich.blagam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -0,97% 6,30 2022-10-06 17:02:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.