Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,54 zł , zmiana od tamtej pory: 10,39%

Re: Fair value dla Energoinstal...

Zgłoś do moderatora
30 marca spółka zależna podpisała umowę na 5,3 mln euro na termin realizacji do prawie końca roku przyszłego, a kapitalizacja całej grupy to 27 mln zł więc dla nich to jest bardzo duża umowa i jeśli ten kontrakt zostanie zrealizowany na dużej marży to wzrost zysku po jego zaksięgowaniu może zepchnąć C/Z przy obecnym kursie w poniżej 3-4 więc wtedy spółka by była skazana na wzrosty.   

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -1,73% 1,70 2021-09-24 10:44:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.