Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: 8,28%

Re: Fair value dla Energoinstal...

Zgłoś do moderatora
Oj ludzie ludzie. I wy się sugerujecie takimi pseudowycenami syntetycznych algorytmów, a nie potraficie sami usiąść przed bilansami i wycenić. Na tej stronie to takie nieraz kwiatki wychodzą, że się w pale nie mieści. Tutaj pomoże tylko 1 duży lub kilka mniejszych kontraktów przy dużej marży. Przy takich spółkach z małą kapitalizacją wyniki by wtedy wywindowały kurs o kilkaset %, ale nieraz na taki scenariusz trzeba czekać latami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGOINS -1,73% 1,70 2021-09-24 10:44:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.