Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,58 zł , zmiana od tamtej pory: 3,06%

Re: Euco/votum

Zgłoś do moderatora
tak, idzie..
euco będzie przejmować hi hi
może najpierw niech obligacje przejmą, bo dzisiaj mogą duże ilości wykupić za jedyne 65-70% wartości i nie musieli by dalszych odsetek płacić …
jak myślisz kupią ??? :)

  • Euco/votum Autor: ~Zwyklyleszcz
  • Re: Euco/votum Autor: ~chodziak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUCO 2,61% 4,72 2020-09-30 16:22:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.