Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: -51,77%

Re: ESPi: Dodruk 112 mln akcji o wartości 1 grosza za akcje

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-12-01 o godz. 22:19 ~Mariusz napisał(a):
> Niby akcje przekazane dla Polymertech, ale z drugiej strony tak jak mówiłem - dodrukują. Nie spodziewałem się, ze aż taka ilość. Przecież z 100 mln akcji w obiegu zrobi nam się 200 mln akcji. Teraz, żeby sprzedać akcje za 1 zł, kapitalizacja spółki musi wynosić ponad 220 mln złotych, brzmi to przerażająco. Czyli jednak FF 90% to ulica. Dopóki nie zaczną zarabiać nie będzie to pozytywna informacja dla osób posiadających akcje. Źródło: ESPI, Podwyższenie kapitału zakładowego nastąpi w drodze emisji 112.825.000 (sto dwanaście milionów osiemset dwadzieścia pięć tysięcy) akcji na okaziciela serii I o wartości nominalnej 0,01 zł (jeden grosz) każda akcja.

Zwracam honor - źle zrozumiałem ESPI

buahahahahah

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES 1,87% 0,07 2022-05-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.