Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,56 zł , zmiana od tamtej pory: 15,22%

Re: Energia droga, a kurs w leci na pysk

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-09-27 o godz. 10:48 ~jjnztnr napisał(a):
> energia tania leci na pysk
> energia droga , leci na pysk
> czy to przypadek?
> co musi się ć aby firma zaczęła budować wartość?

A PISZĘ TU OD KILKU LAT, CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY PGE ZACZĘŁA BUDOWAĆ WARTOŚĆ, A MIANOWICIE, JAK MNIE UCZYLI OD NAJMŁODSZYCH LAT W PZL, SPÓŁKA TEJ KLASY JAK PZL, TERAZ PGE, MUSI POSIADAĆ WYDZIAŁ WYSOKOTECHNOLOGICZNY, JAK KIEDYŚ W PZL ANALITYCZNY GŁÓWNY SILNIKI 3. WYDZIAŁ TEN W PZL DAWAŁ PRACE OKOŁO 16 000 PRACOWNIKÓW, A ŁĄCZNIE W CAŁYM PZL 180 000 PRACOWNIKÓW, GDY ROBIŁEM WYSOKĄ TECHNOLOGIĘ NAPĘDÓW LOTNICZYCH I MELEX, NA POLA OLFOWE, A W 1985 ZOSTAŁEM KIEROWNIKIEM AGS 3. PGE NIE MA TAKIEGO WYDZIAŁU, WSZYSTKO KUPUJE, ZA OGROMNE PIENIĄDZE, A PRODUKTY KTÓRE DOSTAJE SĄ Z PRZED 10 LAT. NOWE SĄ TAK DROGIE ŻE, NIE NA MOŻLIWOŚCI RP. GDYBY W PGE, PRODUKOWANO JEDEN PRODUKT, W HIGH TECH, TO BYŁA BY MOŻLIWA WYMIANA PRODUKTU, BĄDZ TECHNOLOGII, BY PRODUKOWAĆ KILKA WYROBÓW HIGH TECH. JA PROPONOWAŁEM INNY TYP TURINY WODNEJ O SPRAWNOŚCI PONAD 87%, GDZE DZIŚ TO 38% NO ALE PIENIĘDZY NIE MAJĄ NA TAKI WYDZIAŁ I TECHNOLOGIĘ W PGE, PIS MA INNE PRIORYTETY, I ZDECHŁO, A JAK ZDECHŁO TO JEST JAK NA ZAŁĄCZONYM WYKRESIE, MOŻNA BY TEŻ TURBINĘ GAZOWĄ, W PGE PAROWĄ PODNIEŚĆ JEJ SPRAWNOŚĆ O 200%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,50% 7,55 2023-01-26 17:03:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.