Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,78 zł , zmiana od tamtej pory: -2,06%

Re: Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
nie wchodząc w szczegóły,kiedy i jak mamy pytać?omówień kwartalnych raportów nie ma bo,jak odpowiedział Pan z ri,Energę wykreślono z wszystkich indeksów,w moim domyśle(Was,mamy w ....),oczywiście wcześniej o 30% różnice w raportowaniu Energa vs Orlen pytałem w ri,Pan odpowiedział,że dokładnie nie wie,ale pewnie różnice wynikają z różnych metod księgowania,2 lata po przejęciu Energii(tak piszą przy każdej okazji),nadal są różne metody księgowania i jakoś tak się składa,że w Orlenie jest 300 baniek zyku więcej niż w Enerdze-dlatego pytam i będę pytał,dlaczego tak jest?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 1,53% 6,64 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.