Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,72 zł , zmiana od tamtej pory: -2,08%

Re: Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
ja wydrukowałem pół ryzy,@,dokumentów,opinii,stanowisk itd,leżą i czekają,może,przez naszych prawników możliwość dołączenia takich dokumentów do akt sprawy jest?ja tego nie wiem i szczerze mówiąc nie pytałem ich czy można?to profesjonaliści,ufam,że wiedzą co? w jakiej sprawie jest ważne?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,90% 6,58 2022-10-04 15:58:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.