Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: -2,35%

Re: Energa S.A sponsorem Mobilnej Akademii Pogoni Siedlce

Zgłoś do moderatora
tak,uprzedając dalsze pytania,Sąd podszedł (w/g mnie) do sprawy bardzo profesjonalnie,ja i inni wysłuchani mamy do Gdańska najdalej,juz z faktu,że zabrakło czasu na wysłuchanie wszystkich powodów można wyciągnąć jakieś wnioski-nie napiszę więcej,chociaż uważam,że ta wiedza się Wam po prostu należy,zdecydowana większość z tego forum to normalni akcjonariusze, a nasza Energa to spółka publiczna,jednak,rozprawy sa utajnione,za zamkniętymi drzwiami,ja,nie jestem prawnikiem,nie chcę narazić się na jakieś "dziwne" zarzuty drugiej strony-pzdr i podtrzymuję,jeżeli nie musicie?to -nawet jednej akcji w rynek-

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 1,53% 6,64 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.