Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 36,90%

Re: ENERGA ma 2 koncesje 14.E.1/2 morskie farmy wiatrowe wy

Zgłoś do moderatora
Zaczynają się pojawiać info dotyczące NABE i przedłużenia rynku mocy dla starych elektrowni węglowych.
WIĘC WSZYSTKO JEST MOŻLIWE ORAZ BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

Warto zaznaczyć, że kalkulacja przygotowana przez niezależnych doradców nie oznacza ostatecznej kwoty transakcji. Musimy wziąć tutaj pod uwagę kilka aspektów. Chodzi m.in. o dyskonta związane z przyszłością funkcjonowania takich elektrowni węglowych w perspektywie zmiennych uwarunkowań rynkowych. Niebawem przekażemy informację o bazowych warunkach transakcji, w tym o kwotach, zgodnie z naszymi obowiązkami giełdowymi.
https://www.parkiet.com/energetyka/art38683001-enea-czeka-na-oferte-rzadu-za-swoje-elektrownie-na-wegiel 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA 0,44% 11,50 2024-02-23 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.