Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: 47,02%

Re: ENERGA ma 2 koncesje 14.E.1/2 morskie farmy wiatrowe wy

Zgłoś do moderatora
dwie ostatnie sesje przypominaja te gdy kurs doszedl 8.34 Podobnie na kupno ktos ostentacyjnie wystawial duzo akcji Mysle ze to mogl byc goldman Oczywiscie dziwne jest ze wczoraj zostalo to zbite do 8.40.Albo sternik ma bardzo duzo akcji i stac go oddac funduszowi albo ma ile ma i nie ma zadnego funduszu -sam bawi sie z soba Jesli to drugie to na nastepnych sesjach powinien zbijac zeby wystraszyc drobnice

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,76% 12,35 2024-02-28 12:44:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.