Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,29 zł , zmiana od tamtej pory: 0,86%

Re: ENERGA leży i kwiczy... do WłodkazGyni

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-01-11 o godz. 13:17 ~WlodekzGdyni napisał(a):
> ~rob sieje zamęt próbując wykazać że nie mam racji.
> > Ale i tak zadłużenie Polski rośnie a długość życia w kontekście wieku emerytalnego także rośnie.
> >

Miałbym dla Ciebie jedna radę (którą stosuję), oglądaj nie tylko Fakty, ale także Wiadomości i myśl samodzielnie. I tu i tu nie wszystko powiedzą, albo wybiórcze wiadomości. Trzeba samemu to ocenić.
Tak w ogóle (znów będzie porównanie niestety) w Niemczech jest nie do pomyślenia aby u nich była taka ogólnokrajowa telewizja jak u nas TVN. To podobno jednak kraj demokratyczny ?
Jak myślisz dlaczego wiadomość o gwałtach i próbach gwałtu (sylwester 2015) na kilkudziesięciu kobietach przez imigrantów z Afryki pojawiły się dopiero po kilku dniach w ogólnych mediach ?
Podpowiem, to informacja bardzo niewygodna dla Merkel ze względów politycznych, bezpieczeństwo schodzi na drugi plan.
Może i u nas należałoby wprowadzić demokrację w stylu Francuskim (pałować demonstrantów), czy Niemieckim (zlikwidować/wykupić, media niesprzyjające rządowi).
Wszak trzeba wzorować się na rozwiniętych krajach demokratycznych z Zachodniej Europy. ;-), raczej nie na Białorusi czy Rosji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -0,43% 9,37 2019-01-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl