Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,44 zł , zmiana od tamtej pory: 77,02%

Re: ENERGA budowa farmy 65 MW docelowo 150 MW w gminie Przykona

Zgłoś do moderatora
też mnie to dziwi,już od raportu za 21',po co "kłuć"w oczy takimi wynikami?przecież to tylko utwierdza w przekonaniu,że próbuje się nas wręcz "ograbić z kasy w biały dzień"jedynym wytłumaczeniem jest pokazanie, jak świetnie Energa pod rządami Orlenu sobie radzi i,albo pójdzie narracja,teraz to już zupełnie inna spółka,możemy zaproponować 8,45;-),albo,by Nas jeszcze bardziej wq...ć,będą dawać takie pozytywne komunikaty, dalej dusząc kurs do granic absurdu.Tak czy inaczej,w jednym z możliwych scenariuszy, jutro ostatnie podpisane przez obecną ekipę raporty za III kw.i tego się trzymam,czas szybko leci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -4,20% 11,40 2024-02-22 16:30:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.