Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,42%

Re: Emu - zalogowany zapend to nie zapennd.

Zgłoś do moderatora
Od 24 czerwca zrealizowałem 16 transakcji gdzie w 9 obstawiałem wzrost a w 7 spadek.
Razem uzyskałem z nich 6178 pkt zysku.Początkowe saldo mojego rachunku wynosiło około 250k.
Ze względu na to że od początku czerwca cena porusza się w konsolidacji więc mogłem „bezkarnie”uśredniać swoje wejścia na stracie.Gdybym to robił na ruchach powrotnych przy wyraźnym trendzie to zostałbym nieźle przewieziony :) dlatego nie polecam tej metody w każdym przypadku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.