Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 218,00 zł , zmiana od tamtej pory: 10,78%

Re: Emu - zalogowany zapend to nie zapennd.

Zgłoś do moderatora
Powiem Wam skąd ... ;-) Jak się zaliczy wpadkę to pierwsza myśl jest byle stratę odrobić. A potem jak wyjdzie na plus to często bywa że chce się pozycji pozbyć jak najszybciej i trudniej ją utrzymać niż wtedy kiedy się miało stratę.... Mózg tak działa i trzeba trochę czasu by się nauczyć to kontrolować.... dużo by opowiadać ale trzeba przeżyć by zrozumieć...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,32% 2 457,00 2021-10-15 17:03:33
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.