Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 228,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,43%

Re: Emu - zalogowany zapend to nie zapennd.

Zgłoś do moderatora
Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 26 Autor: mark33 [89.25.241.*]2021-07-02 11:42
Dnia 2021-07-02 o godz. 11:21 jak41 napisał(a):
> a ja sie zastanawiałem czemu dzisiaj tak ochoczo s ki otwieraja na bananie zmylka?

dobre,
tyle samo jest S-k jak i L-k, więc równie dobrze można napisać ochoczo otwierają L-ki albo ochoczo i L-ki i S-ki
:)

Śmiejesz się jak głupi do sera a nie rozumiesz kontekstu wypowiedzi forumowicza @jak41.
Jego post wyrażał zdziwienie, że w sytuacji rosnącej od wczoraj ceny fw20 i rosnącego otoczenia, są gracze którzy ochoczo otwierają ski negując ten wzrost. Ponieważ do zawarcia kontraktu potrzeba dwóch stron, więc każda pozycja wyrażająca oczekiwanie wzrostu, ma swojego odpowiednika, który oczekuje spadku. Jeżeli wśród eskowiczów przeważają drobni gracze to ich pozycja jest zdecydowanie słabsza niż grubych ryb stojących po długiej stronie rynku. Jeżeli jest odwrotnie to drobni ze swoimi lkami zostaną w odpowiednim czasie wyrzuceni z rynku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,33% 2 438,00 2021-10-22 14:00:41
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.